WIRTUALNE USŁUGI DLA FIRM

Dla klientów z Warszawy i okolic możliwe wykonywanie zleceń w terenie.

Programming

WIRTUALNY ASYSTENT

Stworzymy dla Ciebie grafik, zarezerwujemy wizytę do lekarza czy fryzjera. Nie boimy się żadnego zadania.

Brainstorming

WIRTUALNE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM

Wystawimy za Ciebie fakturę, przygotujemy umowę lub pismo, wypełnimy druczek, zamówimy zakupy. Cokolwiek będzie potrzebne możesz na nas liczyć.

Woman on Phone

WIRTUALNA RECEPCJA

Odbierzemy telefon w imieniu Twoim lub Twojej firmy, udzielimy klientom niezbędnych informacji i umówimy na spotkanie lub wpiszemy w grafik. Zajmiemy się Twoją pocztą i odpowiemy na maile.

Prowadzenie biznesu wymaga bardzo dobrej organizacji. Niestety czasami trudno jest samemu zarządzać swoim czasem czy wykonywać niektóre mniej przyjemne działania, jakie wymagane są do tego, aby przedsiębiorstwo dobrze prosperowało. Dlatego też udostępniamy usługi Cyfrowego Biura – zajmiemy się za Ciebie sporządzaniem dokumentacji, wystawianiem rachunków i faktur, spisywaniem umów, kontaktem z klientami, a także pomocą w zarządzaniu Twoim czasem. Dzięki nam wszystko masz podane, jak na tacy!

Wirtualna recepcja dla Twojej firmy

Nie zawsze masz czas, żeby odebrać telefon od klienta? Nie ma najmniejszego problemu – zrobimy to za Ciebie i udzielmy wszystkich informacji. Działamy z Tobą w ścisłej współpracy, dokładnie poznajemy profil Twojej działalności, aby następnie jak najlepiej obsługiwać Twoich klientów. To jednak nie wszystko, bowiem zajmujemy się porządkowaniem firmowej skrzynki e-mail - nie tylko selekcjonujemy wiadomości, ale też w ramach naszych możliwości, odpowiadamy na nie. Dzięki temu nie musisz samemu tracić swojego cennego czasu, aby to zrobić, a zamiast tego skupisz się na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Pomoc w zarządzaniu firmą

Nasze wirtualne usługi z całą pewnością okażą się wręcz nieocenioną pomocą w codziennym prowadzeniu biznesu. Przede wszystkim nad obsługą wszystkich wymienionych wyżej działań, czuwa doświadczony zespół, który doskonale wie, jak wygląda działalność gospodarcza od tej technicznej, mniej przyjaznej strony. Zapraszamy do poznania całej oferty usługowej Cyfrowego Biura.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować warunki współpracy.